Memur Haber Maas Bloğu

SAĞLIK BAKANLIĞI E POSTA

SAĞLIK BAKANLIĞI E POSTA

0

Sağlık E-Posta Sistemi

​Sağlık E-Posta sisteminin sizlere sağlayacağı kesintisiz erişim, yüksek düzeyde güvenlik ve hızdan faydalanmak için hemen kayıt olun.

 • Tüm cihazlardan erişim
 • Üst düzey Güvenlik
 • Hızlı Erişim
 • Kurumsal Kimlik

Tüm cihazlardan erişim

Kullandığınız cihazlardan (iphone, Android, Windows Phone, iPad) veya bilgisayarınızdaki Outlook’dan sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı E-Posta

Üst düzey Güvenlik

Elektronik Posta Sistemi 2048 bit SSL sertifika ile korunmaktadir.Tüm mailler kişilere özel olup, üst düzey koruma sistemine sahiptir.

Sağlık Bakanlığı E-Posta

Hızlı Erişim

E-Postalarınız evden, işten ve istediğiniz zaman heryerden hızlı ve kolayca erişilebilir

 • YÜKSEK GÜVENLİK SAĞLAR

  Sağlık E-Posta hizmetinde tüm hesaplar ve o hesaplara ait bilgiler yüksek düzeyde koruma altındadır. Hesapların güvenliğini sağlamak için üst düzey sertifikalar kullanılır; 2048 bit SSL ve diğer sertifikalarla kullanıcı hesaplarını güvenliğini sağlarken aynı zamanda önemli verilerinde çalınmasını engeller. Bulut mimarisinde çalışan Sağlık E-Posta hizmetinde dış kaynaklardan reklam ve zararlı yazılımlar girmez, taklit ve aldatmaca kullanıcı adresleri içermez. Böylece hem hesapların hem de verilerin yüksek güvenlik ile korunmasını sağlar.

 • BÜTÜN CİHAZLARA UYUMLU

  Sağlık E-Posta hizmeti günümüzünde gerekliliği olan; her yerden ve her an bilgiye ulaşma çağının gerekliliğini tüm cihazlara uyumluluğu ile kanıtlayarak E-Posta hesabınızın tanımlandığı farklı işletim sistemlerine sahip tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletlerden internete ulaşabileceğiniz her anda mail hesabınıza kolay erişim sağlayarak; e-maillerinizi, doküman ve gerek duyduğunuz hertürlü envanterinize güncel olarak an ve an ulaşmanızı sağlar.

 • HIZLI ERİŞİM

  Sağlık E-Posta sistemi bulut mimarisinde, güvenilir ve hızlı erişim sağlar. Tüm cihazlara uyumluluğu bilgiye ulaşmak için sadece sizinle paylaşılmasını gerektirir. Bulut mimarisindeki yapısı ile dahil olduğunuz her paylaşım her an her yerde elinizin altında olacaktır. İster bir seyehat anında akıllı telefonunuzdan veya bir toplantı sırasında tabletinizden veya ofisinizde ve evinizde bilgisayarınızdan hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.

 • E-POSTALARINIZ HİÇBİR ZAMAN KAYBOLMAYACAK

  Sağlık E-Posta hizmetinin sağladığı yüksek güvenlik sayesinde E-Posta hesabınızın veya hesabınıza ait paylaşılmış belgelerin kaybolması engellenmiştir. Kullanıcılara ait önemli bilgiler içerebilecek her tür dosya ve kişilere ait E-Posta hesapları yüksek güvenlik altındadır.

 • BULUT MİMARİSİ

  Sağlık E-Posta hizmetinin sunduğu bulut mimarisindeki yapısı sayesinde her an her yerden istediğiniz veriye ulaşım sağlar ve bu yapı sayesinde dışarıdan gelebilecek reklam, zararlı yazılımlar engellenir. Bu yapı sayesinde bilgiye; internete ulaşabildiğiniz her yerden her an güvenilir ve hızlı erişim sağlarsınız.

Kurumsal Kimlik

Bu E-Posta adresleri sayesinde kurumsal kimliğiniz Maillerinizde otamatik görünür ve oluşabilecek yanlış bilgilendirilmenin önüne geçilmiş olur.

Sağlık Bakanlığı E-Posta giriş için tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.