Memur Haber Maas Bloğu

SBN

SBN

0

Sağlık çalışanları ile Bakanlığımız arasında doğrudan ve güvenilir bir iletişimi sağlamaya yönelik olarak hazırlanan Sağlıkta Buluşma Noktası (SBN) web sayfası yayın hayatına başladı.

Sağlıkta Dönüşüm Programı ilkelerinden biri olan ?Katılımcılık? ilkesinin geliştirilmesi amacıyla oluşturulan web sayfasında sağlık çalışanlarının soru ve önerileri en kısa sürede değerlendirilerek çözüme kavuşturulacak.

Sayın Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ, katıldığı televizyon programında Sağlık Bakanlığı bünyesinde sağlık çalışanlarıyla doğrudan iletişimi sağlamak adına güzel bir portal oluşturulduklarının altını çizerek, bu iletişim noktasıyla sizlere daha yakın olmayı ve sizlerin fikirlerini paylaşmayı hedefliyoruz. Büyük bir aile olarak birlikte yürüdüğümüz bu yolda karşılıklı işbirliği içinde kuracağımız sıcak ve güvenilir bir iletişim ortamında buluşmayı arzu ediyoruz.? dedi.

Konunun uzmanları tarafından incelenen mesajlara yönelik geri bildirimlerin en kısa sürede yapılacağını kaydeden Bakanımız Recep Akdağ, ekibimizde başta editörlerimiz olmak üzere bakanlığımız bünyesindeki birimlerle işbirliği içerisinde çalışmaktayız. Sizlerden gelen soru ve öneriler öncelikle editörlerimiz tarafından değerlendirilmekte ve ilgili birimlere mesajlarınız iletilmektedir. Yapılan değerlendirme neticesinde en kısa sürede sizlere geri bildirim yapılacaktır.?diye konuştu.

Sağlık çalışanlarını, aracısız buluşma noktası www.sbn.gov.tr adresine davet eden Bakanımız ?Hepinizi SBN’de buluşmaya davet ediyoruz. Bizlerle kuracağınız doğrudan iletişimin sağlık hizmetlerinin kalitesinin ve sağlık çalışanlarının motivasyonunun artmasına katkı sağlayacağı kanaatindeyiz.? şeklinde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.